Skip to content
Menu
FASÁDNE DOSKY

Trámy

RUSTIKÁLNE DREVO - IMITÁCIA RUSTIKÁLNEHO DREVA. 10 FARIEB MAXIMÁLNA DĹŽKA 500 CM MAXIMÁLNA ŠÍRKA/VÝŠKA 40 CM (VONKAJŠIE ROZMERY PROFILOV UVÁDITE, HRÚBKA STENY JE 2,5 CM)

Naše fasádne dosky sú ľahké, odolné a vhodné na vonkajšie obloženie budov. Fasádne dosky s imitáciou dreva sú vyrobené z polystyrénu a následne sú povrchovo upravené, kde sa zdôrazní ich hlavná prednosť – prirodzená imitácia dreva. Lepia sa pomocou bežného flexi stavebného lepidla. Sú hrubé 1,1 cm, môžu poskytnúť príjemný vzhľad dreva a zároveň využívať výhody izolačných vlastností polystyrénu. Dlhodobá údržba je výrazne jednoduchšia ako pri dreve.

 

Hlavné výhody použitia našich fasádnych dosiek:

Estetický vzhľad

Poskytujú príjemný vzhľad dreva, čo umožňuje elegantné a prírodné zakomponovanie do exteriéru budovy.


Ľahkosť a jednoduchá inštalácia

Sú ľahké, čo uľahčuje manipuláciu a inštaláciu. Ich jednoduchá montáž môže znížiť náklady na pracovnú silu. Návod ako namontovať fasádne dosky nájdete v blogu : Ako nainštalovať fasádne dosky.


Izolačné vlastnosti

Polystyrén ako materiál poskytuje istú izolačnú hodnotu, čo môže prispieť k zlepšeniu energetického hospodárstva budovy.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Sú odolné voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že si udržia svoj vzhľad aj pri zmenách počasia a nevyžadujú takú častú údržbu ako drevený obklad.


Variabilita dizajnu

Ponúkame širokú škálu  vzorov dreva a farieb, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim estetickým požiadavkám.


Odolnosť voči hmyzu a hnilobe

Polystyrén je materiál, ktorý je menej náchylný na problémy spojené s hmyzom alebo hnilobou, čo môže zabezpečiť dlhú životnosť fasádnej úpravy.

Fasádne dosky sú ideálne pre tých, ktorí chcú estetický vzhľad dreva bez starostí o jeho údržbu.